image

Odborné a záujmové kurzy na nechty

Odborné (profesijné) kurzy sú určené pre osoby, ktoré:

  • už podnikajú v danej oblasti a chcú rozšíriť a obohatiť svoje podnikateľské aktivity o nové služby, novinky v nechtovom dizajne a poskytnúť tak klientom rôzne doplnkové služby a zlepšiť tak svoju konkurencieschopnosť
  • kurzy slúžia na doplnenie všeobecných a odborných vedomostí a zručností potrebných pri výkone povolania a pracovných činností; pomáhajú zlepšiť alebo zdokonaliť vedomosti a zručnosti, získať nové zručnosti potrebné pre kariérny postup, pokračovať v profesionálnom raste

Záujmové kurzy sú určené pre osoby, ktoré:

  • majú záujem rozvíjať a kultivovať svoje osobné potreby a záľuby vo voľnom
    čase
  • neplánujú podnikať v danej oblasti ako samostatne zárobkovo činné osoby
  • chcú získať vedomosti a nadobudnúť zručnosti v oblasti starostlivosti o ruky a nechty
  • majú záujem starať sa o svoje nechty v domácom prostredí na profesionálnej úrovni
  • nespĺňajú kritériá pre absolvovanie akreditovaných kurzov /nemajú ukončené akékoľvek stredoškolské vzdelanie/

Kurz Gélová manikúra Gel-lakom

Dĺžka: 1 deň Cena: 69 EUR + DPH 
Termíny: 12.9.2018   Objednať kurz
 
Kurz je určený pre manikérky, pedikérky, nechtové dizajnérky, ale aj začiatočníčky.
V cene kurzu je zahrnutý kompletný materiál použitý pri výučbe, prezentácia výrobkov s ukážkou, výukové materiály.
Tovar je možné zakúpiť hneď na mieste. Súčasťou výučby je: príprava nechtov pred aplikáciou Varnigelov, celoplošné lakovanie farebnými gélovými lakmi - Varnigelmi, francúzska manikúra Varnigelmi, zdobenie Varnigelmi, odstraňovanie gélovej manikúry .
Technika permanentného lakovania bio gélmi systémom gel-lak predstavuje novinku v nechtovom dizajne, ktorú firma ASTRA NAILS vyvinula pod názvom VARNIGEL. Aplikuje sa priamo na prírodné nechty, s možnosťou odstránenia bez brúsenia/pracného pilovania, rozpustením v roztoku.
 

Záujmový kurz pre začiatočníkov UV gél:

Kurz modelácie nechtov UV gélom

Dĺžka: 2 + 1 deň Cena: 129 EUR + DPH
Termíny:  6. + 7.9.2018   Objednať kurz

Tieto termíny platia pre prvé dva dni kurzu. Tretí deň sa bude konať cca 3 týždne po absolvovaní prvých dvoch dní. /Plánované 3. dni kurzu: 13.9.2018, alebo 26.9.2018.,  ďalšie upresníme na kurze/. V tento deň sa bude konať doplňovanie odrastenej modelácie a písomné testy. Náplň kurzu: anatómia nechtu, choroby nechtov, manikúra suchá, práca s tipmi, modelácia UV gélmi – jednofázový systém, trojfázový systém, francúzske gély, A.N.S. – Acrylic Nail System, práca na šablónu, práca s kamuflážnym gélom, dopĺňanie. Cena kurzu je konečná a nevyžaduje sa žiadny povinný nákup tovaru, ani práca s vlastným materiálom!

Záujmový kurz pre začiatočníkov akryl:

Kurz Modelovanie nechtov – Acrylic Nail System

Dĺžka: 2 + 1 deň Cena: 129 EUR + DPH
Termíny: 13. + 14.10.2018   Objednať kurz
Tieto termíny platia pre prvé dva dni kurzu. Tretí deň sa bude konať 3 týždne po absolvovaní prvých dvoch dní. /Plánované 3. dni kurzu: v septembri, bližšie upresníme na kurze/. V tento deň sa bude konať doplňovanie odrastenej modelácie a písomné testy. Náplň kurzu: anatómia nechtu, choroby nechtov, manikúra suchá, základy lakovania, práca s tipmi, modelovanie Acrylic Nail System-om (A.N.S.), permanentné zdobenie do A.N.S. (francúzska manikúra), dopĺňanie. Cena kurzu je konečná a nevyžaduje sa žiadny povinný nákup tovaru, ani práca s vlastným materiálom!

Záujmový kurz pre začiatočníkov manikúra:

Kurz starostlivosť o ruky a nechty (manikúra suchá, mokrá, masky, masáže, parafínové zábaly)

Dĺžka: 1 deň Cena: 69 EUR + DPH
Termíny:  19.9.2018
    Objednať kurz

Obsah kurzu: anatómia nechtu a choroby nechtov - prednáška lekára, produktová prezentácia, manikúra suchá, mokrá, japonská, pánska manikúra, starostlivosť o ruky, masky, masáže, parafínové zábaly - teória, prax, lakovanie, lakovanie francúzskej manikúry. Trvanie kurzu 1 deň. Účasť s modelkou nutná. Po úspešnom ukončení kurzu získava absolvent certifikát.

Modelácia na prírodné nechty

Dĺžka: 1 deň Cena: 69,- EUR + DPH
Termíny
: dohodou  Objednať kurz
Kurz je určený pre vyškolené dizajnérky. Náplň kurzu: prezentácia produktov určených na modeláciu na prírodné nechty, príprava nechtov pred modeláciou, modelácia prírodných nechtov s permanentnou francúzskou manikúrou.

ANS Systém – Acrylic Nail System

Dĺžka: 1 deň pre vyškolené dizajnérky Cena: 69 EUR + DPH
Termíny
:  13.9.2018 
 Objednať kurz


Modelácia – UV gél na nohy

Dĺžka: 1 deň Cena: 69 EUR + DPH
Termíny
: dohodou 
 Objednať kurz

Obsah kurzu: anatómia nechtu a choroby nechtov, produktová prezentácia, príprava nechtov pred modeláciou, výber a lepenie tipu na palec, predĺženie a korekcia nechtov pomocou šablóny, modelácia nechtov PEDI gélmi - 2-fázový systém, kamuflážne gély, francúzske gély- permanentná francúzska pedikúra so zdobením, teória dopĺňania, vyhodnotenie.

Práca s vysokootáčkovou frézou / brúskou

Dĺžka: 1/2 dňa Cena: 69 EUR + DPH / pri kúpe frézy kurz zdarma, termín 10.9.2018

Obsah kurzu: prebrusovanie nechtových kožtičiek, nechtových valov, vyhladzovanie a zmatňovanie nechtovej platničky, vyhladzovanie zhrubnutej pokožky v okolí nechta, prebrusovanie UV gélu/akrylu, prebrusovanie modelovaných  nechtov pri dopĺňaní, skracovanie nechtov, prebrusovanie prechodu, stenšovanie špičky a odstraňovanie celej modelácie, údržba a čistenie frézy.

 
Po úspešnom absolvovaní kurzu získava absolvent certifikát ASTRA NAILS na každý kurz.