image

Laky na nechty 2011 - hit leta: oranžová, žltá, ružová, modrá, zelená, červená 

Trendovými odtieňmi lakov na nechty na leto 2011 sa stali výrazné odtiene červenej, žltej, ružovej, oranžovej, zelenej a modrej. Prípadne kombinácia týchto farieb lakov pri zdobení pôsobí naozaj zaujímavo a efektne a vôbec sa nemusíte báť extravagantných kombinácií. Toto leto je dovolené všetko, prípadne sa riaďte heslom: "Čím výraznejšie, tým lepšie!" -  Kúpiť laky na nechty 2011

laky na nechty
lak na nechty oranžový lak na nechty žltý lak na nechty zeleny lak na nechty modrý lak na nechty ružový lak na nechty modrý Lak na nechty oranžový 
Novinka - rýchloschnúci jednovrstvový lak oranžovej farby sa vyznačuje vynikajúcou krycou schopnosťou a dlhou životnosťou. Na opálenej ruke pôsobí nádherne žiarivo, aj preto sa stal hitom tohto leta. Anatomický tvar flakónu zaručí jednoduchšiu aplikáciu pri lakovaní. Pre zvýšenie trvácnosti lakovania používajte podkladový lak a vrchný lak na fixáciu pre zvýšenie lesku a odolnosti pred poškriabaním a zošúchaním.

 Lak na nechty žltý 

Novinka - rýchloschnúci jednovrstvový lak žltej farby sa vyznačuje vynikajúcou krycou schopnosťou a dlhou životnosťou. Pôsobí nádherne žiarivo, krásne sa dá kombinovať s ostatnými lakmi letných farieb, aj preto sa stal hitom tohto leta. Anatomický tvar flakónu zaručí jednoduchšiu aplikáciu pri lakovaní. Pre zvýšenie trvácnosti lakovania používajte podkladový lak a vrchný lak na fixáciu pre zvýšenie lesku a odolnosti pred poškriabaním a zošúchaním.

 Lak na nechty zelený 

Novinka - rýchloschnúci jednovrstvový lak zelenej farby sa vyznačuje vynikajúcou krycou schopnosťou a dlhou životnosťou. Aplikuje sa nielen na celý povrch nechtov - ako letný doplnok k aktuálnemu oblečeniu, ale obľúbený je aj pri zdobení kvetinových motívov, lístkov a podobne. Anatomický tvar flakónu zaručí jednoduchšiu aplikáciu pri lakovaní. Pre zvýšenie trvácnosti lakovania používajte podkladový lak a vrchný lak na fixáciu pre zvýšenie lesku a odolnosti pred poškriabaním a zošúchaním.

 Lak na nechty modrý 

Novinka - rýchloschnúci jednovrstvový lak modrej farby sa vyznačuje vynikajúcou krycou schopnosťou a dlhou životnosťou. Modrá je v lete naozaj aktuálna. Modré nebo, obloha, oceán, ... modré plavky na opálenom tele, to všetko symbolizuje leto a pôsobí nádherne žiarivo. Modrá na nechtoch nemôže chýbať ani toto leto. Anatomický tvar flakónu zaručí jednoduchšiu aplikáciu pri lakovaní. Pre zvýšenie trvácnosti lakovania používajte podkladový lak a vrchný lak na fixáciu pre zvýšenie lesku a odolnosti pred poškriabaním a zošúchaním.

 Lak na nechty ružový 

Novinka - rýchloschnúci jednovrstvový lak ružovej farby sa vyznačuje vynikajúcou krycou schopnosťou a dlhou životnosťou. Anatomický tvar flakónu zaručí jednoduchšiu aplikáciu pri lakovaní. Pre zvýšenie trvácnosti lakovania používajte podkladový lak a vrchný lak na fixáciu pre zvýšenie lesku a odolnosti pred poškriabaním a zošúchaním.

 Lak na nechty červený 

Novinka - rýchloschnúci jednovrstvový lak červenej farby sa vyznačuje vynikajúcou krycou schopnosťou a dlhou životnosťou. Hovorí sa, že nechty majú byť červené, a tak červený lak nesmie chýbať v kozmetickom kufríku na dovolenke ani tento rok. Tentokrát je to jasná červená s nádychom do oranžova. Krásne ladí s opálenou pokožkou a vynikne na nohách, aj na rukách. Anatomický tvar flakónu zaručí jednoduchšiu aplikáciu pri lakovaní. Pre zvýšenie trvácnosti lakovania používajte podkladový lak a vrchný lak na fixáciu pre zvýšenie lesku a odolnosti pred poškriabaním a zošúchaním.