image

TIPY A POSTUPY

Blue Jeans v štýle obliekania, módnych doplnkoch, ale vďaka novinke Blue Jeans gélu, aj v nechtovom dizajne...


Blue Jeans a modelácia na šablónu s UV gélmi


1. Suché, vydezinfikované a odmastené nechty zdrsnite jemnou stranou Zebra pilníka. Na prírodný necht jemne naneste Astra Bond a Primer – výrobky na podporu priľnavosti.

2. Podložte teflonovú, alebo papierovú šablónu.

3. Aplikujte v tenkej rovnomernej vrstve podkladový Base Gel.

4. Vložte do UV lampy na dve minúty. Neodstraňujte lepkavosť.

5. Namodelujte Perfect Refill Gel  a vložte do UV lampy na dve minúty.

6. Odstráňte lepkavosť Čističom gélu.

7. Prebrúste do ideálneho tvaru (harmonický C-oblúk, rovnobežné postranné línie, tenká špička).

8. Na špičku nechta aplikujte ASTRA NAILˇS Blue Jeans Gel a na zostávajúcu časť číry Perfect Refill Gel, urobte zdobenie zapúšťaním gélov pomocou zdobiacej guľôčky.

9. Vložte do UV lampy na 3 minúty.

10. Naneste vrchný Top Gel, vložte do UV lampy na 4 minúty. Odstráňte lepkavosť Čističom gélu. Nechtové kožtičky zvláčnite olejčekom.

Konečná modelácia so zdobením


Konečná modelácia so zdobením
Niečo z histórie: Názov džínsy (po anglicky blue jeans) pochádza z francúzskeho označenia pre farbivo,  ktoré sa na ich farbenie používalo – bleu de Génes – janovská modrá.  Na nápad vyrábať z látky s názvom jean (podľa talianskeho mesta Janov) nohavice prišiel bavorský Nemec Levi Strauss, ktorý sa presťahoval do Ameriky. Tento druh nohavíc bol patentovaný v roku 1873 a pôvodne išlo o pracovné nohavice. Využívali ich najmä zlatokopovia pri Zlatej horúčke. Pôvodný model mal označenie „Levi Strauss Co´s Original Riveted 501 range with button fly“,  teda džínsy s cvokmi a rázporkom na gombíky. Od 50. rokov minulého storočia sa stali populárnymi medzi mládežou a už dávno sú súčasťou bežného a športového oblečenia všetkých generácií. Aby ste v džínsoch lepšie vynikli, prinášame vám inšpirácie, ako ozdobiť nechty k tomuto tradičnému módnemu oblečeniu.